Refurbished
All in One Lenovo ThinkCentre M70Q, Intel Core i5 10400T - 2.0 GHz, RAM 8 GB DDR4, SSD 256 GB, 23.8 inch, Full HD
All in One Lenovo ThinkCentre M70Q, Intel Core i5 10400T - 2.0 GHz, RAM 8 GB DDR4, SSD 256 GB, 23.8 inch, Full HD
Display:
Diagonala: 23.8 inch
Rezolutie: 1920 x 1080 dpi Full HD
PROCESOR
Tip Procesor: Intel Core i5 10400T - 2.0 Ghz pana la 3.6 GHz in Turbo
Numar nuclee/thread-uri: 6/12
Cache: 12 MB Smart Cache
MEMORIE
Capacitate memorie RAM: 8 GB DDR4 2400 MHz
STOCARE
Tip stocare: SSD
Capacitate SSD: 256 GB
Unitate optica: Nu
PLACA VIDEO
Tip placa video: Integrata
Producator chipset video: Intel
Model placa video: Intel UHD Graphics 630
PORTURI: 4 x USB 3.2/ 1 x USB Type C/ 1 x DP/ 1 x HDMI/ 1 x LAN 10/100/1000 Mbps
| General | |
| Tip produs | Desktop |
| Stare produs | Produs refurbished |
| Format carcasa | All in One |
| Model | Lenovo Thinkcentre M70Q |
| Procesor | |
| Producator procesor | Intel |
| Nume procesor | Intel Core i5 |
| Model CPU | 10400T |
| Numar nuclee | 6 |
| Numar thread-uri | 12 |
| Frecventa | 2.0 GHz |
| Frecventa turbo max | 3.6 GHz |
| Cache | 12 MB Smart Cache |
| Procesor grafic integrat | Intel UHD Graphics 630 |
| Numar procesoare | 1 |
| Placa video | |
| Producator chipset video | Intel |
| Latime de banda memorie (biti) | 64 bit |
| Display | |
| Diagonala | 23.4 inch |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Memorie RAM | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Stocare | |
| Capacitate SSD | 256 GB |
| Conectivitate | |
| LAN | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi | |
| USB 3.0 | 6 |
| HDMI | 1 |
| DP | 1 |
GARANŢIE: 12 LUNI - persoane fizice
- Stoc: În Stoc
- Producător: IBM-Lenovo
- Model: Lenovo ThinkCentre M70Q
2.499 LEI
Preţul include TVA 2.499 LEI
Opţiuni disponibile
SC Gia Sistem SRL face eforturi permanente pentru a pastra acuratetea informatiilor din acest site. Rareori, acestea pot contine inadvertente punctuale: unele specificatii sau preturi pot fi modificate de catre producator fara preaviz sau pot contine erori de operare. De asemenea, imaginile care sunt prezentate pe site au caracter informativ, produsele efectiv livrate putand diferi de acestea in ceea ce priveste culoarea, aspectul, forma, accesorizarea etc.
